Menu
spolky
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
Pokladní hodiny
Po
7.00-11.30 13.30-17.00
St
8.00-11.30 13.30-17.00

Podatelna je otevřena
v pokladní hodiny


Tel.,fax: 546423520, mobil:739634100


ID datová schránka: xm3kjjp

email:
info@ddm-oslavany.cz
Copyright DDM, 2008
AKCE

Talentmania - Zámek Milotice 30.8.2010

Článek napsala Ilona Sedláčková

OSLAVANSKÉ BELLYNKY -- SHOW TALENTMANIE

Semifinálové kole novácké Show Talentmania, proběhlo 30.8.2010 na zámku v Miloticích a naše Bellynky byly u toho. Z 20.000 uchazečů se tam sešlo 250 postupujících. Počasí nebylo zrovna příznivé, ale i tak se všichni moc těšili a užli si to.

I když jsme vyjížděli ve velmi brzkých hodinách, únava nebyla na nikom znát. V dešti jsme si vystáli bojovnou frontu na registraci tanečníků a ocitli se uvnitř zámečku. Každý z učinkujících si našel kousek místa, kde složil své rekvizity a kostýmy a začal se připravovat na svůj výstup. V přípravách nás přerušila produkce, která svolala všechny vystupující (250) i s doprovodem (cca 1000 lidí) na nádvoří zámečku. Zde minimálně 100 učinkujícím rozdali červené karty – Ukončení v soutěži.Ti něměli ani možnost se předvést a po všech útrapách a velmi brzkém vstávání byli posláni hned domů. Samozřejmě rozdali i několik zelených karet na okamžitý postup.

Kde byla porota nerozhodná,tam byli učinkující pozváni na scénu k novému rozhodnutí. Kupodivu nás volali hned mezi prvními, což nás zaskočilo, jelikož děvčata nebyla připravena v kostýmech. A tak díky maminkám, které jeli s náma, jsme zvládli přípravu v rekordním čase a v provizorních prostorách. A už šlo do tuhého, produkce nás zavedla do zámeckého pokoje, kde mělo dojít k rozhodnutí kdo z břišních postoupí. Když jsme spatřili konkurenci nebylo nám do smíchu – Profesionální solové břišní tanečnice v průměrném věku 24-30 let. Za přítomnosti a podpory trenérky Bellynek Lucie Švábenské poskytly rozhovor pro televizi a připravili se na výstup. Z důvodu stísněného prostoru porota stála 3m od tanečnic. I to patřičně ovlivnilo nervozitu a tanec pro takové celebrity jako je Zdeněk Troška, Palo Habera, Adéla Banášová a Alena Šeredová v takové těsné blízkosti. Porota byla vážná a nekompromisní, avšak při vystoupení našich zlatíček vyloudili hned všichni do jednoho úsměvy a bylo znát, že jim tanec našich Bellynek není lhostejný.

Po několika minutové poradě přišli oznámit verdikt. A již při příchodu Zdeněk Troška při pohledu na naše holky prohlásil:"Ach jo, ach jo!!". Dokonce Alena Šeredová zmínila, že Bellynky byli moc krásné a všechny jsou moc šikovné a ty tam zrovna chtěla. Na závěr porota prohlásila, že naši nejmenší Karolínu Strakovou by si nejraději vzali domů do kapsi. Ale bohužel postoupila dospělá již vyvinutá břišní solistka. Po oznámení verdiktu všechny holčičky běželi za trenérkou Lucií a včetně jí nezůstalo jedno oko suché. Porota složená z celebrit je chlácholila, ale bohužel bylo to velké vypětí nervové a zvlášt citové a nikdo se slzám neubránil. Malou náplastí a závěrečnou tečkou v Miloticích byly zmrzlinové poháry a občerstvení v místní restauraci.

I přesto jsme velmi pyšné, že děvčata ušla takový kus cesty a dostala se z 20000 uchazečů mezi 250 nejlepších Česko – Slovenké Show Talentmanie. Hřeje nás i dobrý pocit, že nebyly holky vyřazeny hned striktně na nádroří, ale stály za to porotě se na ně kouknout. Jste opravdu šikulky a zasloužíte si všechny do jedné obrovské poděkování. Poděkování patří i Městu Oslavany, které nám na účast v Talentmanii přispělo. A tady jsou naše oslavanské Bellynky, které měly možnost okusit kouset ze světa showbusinessu: Karolína Straková, Klára Kubišová, Nikola Sakánková, Adéla Hanáková, Karolína Stopková, Tereza Laciná, Barbora Divišová(Mohelno), Andrea Cabejšková (Mohelno)a samozřejmě jejich trenérka Lucie Švábenská. HOLKY DĚKUJEME!!!!!!!

Ilona Sedláčková

| Autor: Ing. Eva Sablová | Vydáno dne 04. 10. 2010 | 1279 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     

Zájmové útvary
Novinky
31.10.2019:
Taneční pro dospělé (tančírna) budou od neděle 3. listopadu v 18.30 v sále Ddm Oslavany. Cena 100,-/ osobu a lekci v hotovosti vždy na začátku. V neformálním oblečení. Těšíme se na vás. Martin a Marcela.

28.08.2019: nabídka
Hledáme kvalifikovanou vychovatelku šd na částečný úvazek. Dále hledáme vedoucího na lezení, gymnastiku a florbal s kvalifikací min. pedagoga volného času.
Naši partneři


Kalendář
<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server